Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Aňa Geislerová vzpomíná na svého otce. Ta podoba je až šokující!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Aňa Geislerová je žena mnoha tváří. Jednou působí jako tvrdá bojovnice a podruhé jako empatická křehká dívka, plná nevinnosti. Kterému z rodičů je tato špičková herečka nejvíce podobná?

Jedna z nejlepších českých hereček Aňa Geislerová pochází z umělecké rodiny. Její maminka Věra je akademická malířka a její otec Petr Geisler byl lékař a japanolog. Aňa i její sestry, herečka Ester a výtvarnice Lela, měly s otcem celý život dobré vztahy. A to i přesto, že se s jejich matkou rozvedl a žil pak v jiné rodině.

Lékaři, vystudovanému expertovi na japanologii, sice diagnostikovali těžké onemocnění jater již koncem 80. let, ale podle blízkých přátel Petr Geisler na jejich dobře míněné rady nedbal a dietu nedržel. Přesto s nemocí bojoval skoro celých dlouhých dvacet let.

Aňa svého tátu v minulosti brávala i do společnosti, ale po jeho smrti v roce 2009 už o svém otci na veřejnosti moc nemluvila. Až doteď.

Aňa si asi na svého tatínka zavzpomínala a na své sociální sítě dala fotku svého otce z jeho mládí. Nutno dodat, že Aňa je opravdu dcera svého otce, protože ta podoba je neskutečná!

“Táta. Někdy mi přijde, že mi zas jednou zavoláš…,” komentovala fotografii svého otce Aňa Geislerová.

Související články

Další články