Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Aňa Geislerová ukázala odrostlé děti: Bruno oslavil 18, Stella 15, Max 9

Aňa s Brunem.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie
čas letí

Sympatická herečka Aňa Geislerová (46) se na sociálních sítích pochlubila opravdu dojemnými snímky. Je to totiž už osmnáct let, co se jí narodil její milovaný syn Bruno. Na Instagramu mu Aňa věnovala dojemnou vzpomínku.

Aňe Geislerové se daří nejen v profesním životě, ale i v soukromém. Její prvorozený syn Bruno oslavil osmnácté narozeniny a herečka mu na Instagramu věnovala dojemné přání.

Před 18 lety se mi po těžkém 24hodinovém porodu narodil syn. 17.8.2004 v 05. První syn. A ačkoli už jsem byla dva dny beze spánku, dalších 18 hodin jsem se na něj nemohla přestat dívat. Nechtěla jsem, aby mi utekl jediný nádech a výdech, jediný pohyb nebo zvuk. Bála jsem se i mrknout, abych o něco z jeho tolika poprvé nepřišla. A pak jsem mrkla a najednou mu je 18 let,“ napsala dojemně Geislerová.

Dojemný příspěvek

Tím ale její příspěvek neskončil. „A přicházejí další poprvé. Stejně napjatě, jako člověk sleduje první slova, zvuky, kroky a první nočník, prožívá teď první mejdany, první dlouhá odloučení, první velká rozhodnutí a vůbec. Mateřství je šílené. Krásné a silné. A nikdy to nekončí. A vůbec nebudete vědět, jak to uteče, vy, kteří tomu teď nevěříte, ale je to opravdu tak. Bruno, můj prvorozený, můj drahý “tlapečku”, hurá do života! A buď vždycky tím, kým jsi od prvního nádechu! Samozřejmě “Bruno Batman s fialovým mečem!“ popřála mu hrdá maminka Aňa.

Pod příspěvkem se to okamžitě začalo hemžit gratulacemi. „Všechno nejlepší, Bruno!“ popřála herečka Jana Plodková. „Mluvíš mi z duše. Všechno nejlepší, Bruno, ať seš šťastný,“ napsala modelka Tereza Maxová.

Její dcera oslavila patnáctiny

V červenci tohoto roku zase oslavila její dcera Stella Ginger patnácté narozeniny. Ani jí nezapomněla Geislerová na Instagramu popřát. „Všechno Tobě, má patnáctihlavá sani! Život je boj a svět je přítel. Věř na lásku a cesta se vždycky najde. Milujeme Tě. P.S. Ne, ještě si nemůžeš dělat, co chceš!“ napsala vtipně Geislerová.

Kromě Bruna a Stelly má ještě devítiletého syna Maxe.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy