Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Aňa Geislerová je potřetí matkou: Tak přiznej už konečně barvu, Aňo, je to dítě milence, nebo manžela?

Aňa Geislerová má za sebou zajímavý trojúhelník.
Zdroj: Herminapress

Manžel, nebo milenec? No jeden z nich to bude, ale Aňa je tajemná jak hrad v Karpatech, takže spekulace o tom, kdo je vlastně otcem jejího třetího dítěte Maxe, zůstanou nejspíš nezodpovězené.

Pokud jste se totiž divili tomu, že Geislerová (37) jako už tradičně neřádí na festivalu ve Varech, pak vězte, že herečka se totiž včera stala potřetí matkou a na festivalové opíječky v Becher's baru, kam mají vstup jen vyvolení v podobě Jiřího Bartošky, Táni Vilhelmové a Jiřího Macháčka, na nějaký čas bude muset zapomenout.

Nejobsazovanější herečka současnosti již má s manželem dvě děti, osmiletého syna a pětiletou dceru, ale zda její manžel Zdeněk Janáček nebude vychovávat doma kukačku, to ví jen Aňa. Ta se totiž před časem spustila s boháčem Martinem Shenarem (49) a jednu chvíli to dokonce vypadalo i na rozvod.

Jenže pak se zjevila s břichem a konal se velký návrat k parohatému Janáčkovi. Buď to tedy hrála na obě strany a podváděla dokonce i milence s manželem a dítě je Janáčkovo, nebo si slibovala od Shenara pořádné finanční zajištění do budoucna, ale mediální boháč odmítá další závazek.

Herečka samozřejmě o pravém otci mlčí. Možná proto, že sama neví, komu nakonec bude Max více podobný.

Související články

Další články