Všichni se nemohli dočkat největší hvězdy filmového festivalu v Karlových Varech, Umy Thurman. Ta samozřejmě okouzlila svým půvabem, jakmile vstoupila na červený koberec. Ale o největší rozruch, který si nakonec získal veškerou pozornost, se postaral výstřih herečky Jitky Čvančarové (39).

Nikdo nevěděl, jestli se nejdříve dívat do Jitčina nekonečného výstřihu nebo na Umu Thurman, která připomínala řeckou bohyni. No a právě proto některé další herečky zůstaly jaksi opomenuty, a přitom ukázaly mnohem více.

Přesně tohle je případ herečky Ani Geislerové. Ta sice přišla na červený koberec v dobré náladě a na všechny strany rozdávala úsměvy, ale sklidila kritiku za své šaty. Podle některých lidí byly poměrně nudné a filmový festival by si zasloužil více.

Aňa se ale oblékla jako Chytrá horákyně. Na první pohled nezajímavé šaty ukázaly mnohem víc. Zrzavé herečce totiž z pod jemné látky prosvítaly její dvě malé bradavky. Toho si samozřejmě všiml jen málokdo, ale pozornost si bradavky herečky určitě zaslouží.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE