Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Aňa Geislerová jako Chytrá horákyně: Z na první pohled nudné róby nenápadně vykukovaly její dvě malé přednosti!

Co nám to tady kouká?
Zdroj: Martin Menšík
+ Dalších 34 fotografií
Největší pozornost na červeném koberci v Karlových Varech upoutala bezesporu herečka Uma Thurman, prsa Jitky Čvančarové a nádherná róba topmodelky Karolíny Kurkové. Ostatní dámy tolik pozornosti nesklidily. A že jsou tu takové, které by si to zasloužily. Mezi ně patří třeba Aňa Geislerová, která ukázala víc, než možná chtěla.

Všichni se nemohli dočkat největší hvězdy filmového festivalu v Karlových Varech, Umy Thurman. Ta samozřejmě okouzlila svým půvabem, jakmile vstoupila na červený koberec. Ale o největší rozruch, který si nakonec získal veškerou pozornost, se postaral výstřih herečky Jitky Čvančarové (39).

Nikdo nevěděl, jestli se nejdříve dívat do Jitčina nekonečného výstřihu nebo na Umu Thurman, která připomínala řeckou bohyni. No a právě proto některé další herečky zůstaly jaksi opomenuty, a přitom ukázaly mnohem více.

Přesně tohle je případ herečky Ani Geislerové. Ta sice přišla na červený koberec v dobré náladě a na všechny strany rozdávala úsměvy, ale sklidila kritiku za své šaty. Podle některých lidí byly poměrně nudné a filmový festival by si zasloužil více.

Aňa se ale oblékla jako Chytrá horákyně. Na první pohled nezajímavé šaty ukázaly mnohem víc. Zrzavé herečce totiž z pod jemné látky prosvítaly její dvě malé bradavky. Toho si samozřejmě všiml jen málokdo, ale pozornost si bradavky herečky určitě zaslouží.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE

Související články

Další články