Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Aňa Geislerová a její sestry: Rusovlasé dívky dobyly českou uměleckou scénu

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
krásné zrzky
V českém showbyznysu nenalezneme moc rusovlasých krásek. Věře a Petru Geislerovým se podařilo obohatit českou scénu hned o tři zrzky, za což jsme jim všichni vděční. Narodily se jim tři krásné a navíc ještě talentované dcery Lenka, Aňa a Ester. Dvě z nich se věnují herectví a jedna je výtvarnice.

Snad všichni znají trio rusovlasých krásek sester Geislerových. Kdo je nezná, měl by zbystřit, protože tyhle tři rozhodně stojí za zmínku. Lenka (44), Aňa (43) a Ester (35) se narodily do umělecké rodiny. Jejich matkou je Věra, která je akademickou malířkou. Otec Petr Geisler, který je už bohužel po smrti, byl lékař a také syn herečky Růženy Lysenkové. Takže se dalo předpokládat, že jejich děti se narodí s nějakým talentem. A tak se i stalo, protože všechny tři se zvládly prosadit.

Nejstarší Lenka, přezdívaná Lela, uspěla v umělecké sféře, a to jako výtvarnice a komiksová malířka. Lenka vystudovala Střední grafickou školu a zůstala v oboru. Vypracovala návrhy transparentů a pracovala jako výtvarnice plakátu například pro film Krysař. Krom toho se věnuje i zpěvu a rapování.

Prostřední sestrou je Aňa. Z celého tria je nejvíce slavná. Je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších českých hereček. To, jak moc je skvělá ve své práci, dokazují i tři České lvy, které se jí podařilo získat. Aňu můžeme vidět například ve snímku Nevinnost nebo v novém filmu Amnestie.

Třetí a také nejmladší sestrou je pak Ester. Ta započala svou kariéru jako modelka, když v roce 2002 vyhrála národní soutěž Elite Model Look. Pak se začala spíše věnovat herectví. Ester můžeme sledovat v legendárním filmu Snowboarďáci nebo třeba Nevinné lži. Za zmínku určitě stojí i nový film LOVEní, který byl nedávno představen v kinech a už dnes bude mít premiéru v televizi Nova. Ester tam ztvárnila hlavní roli a diváci se mají určitě na co těšit.

Podívejte se do fotogalerie na tyto tři krásky.

Související články

Další články