Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ana (†28) chtěla rozchod, Maxim ji umlátil k smrti! Brutální fotkou se ještě chlubil

Naprosto otřesný případ!
Zdroj: Facebook.com
Krásná Anastasia (†28) toužila po lásce a spokojeném životě. Maxim Gribanov (34) byl její dlouholetý partner, ale ve vztahu se objevily problémy. Když ho chtěla žena opustit kvůli novému muži, netušila, jaké peklo rozpoutá. Partner ji brutálně umlátil k smrti.

Tento příběh domácího násilí z Ruska opravdu nemá obdoby. Teprve osmadvacetiletá Anastasia Ovisianniková oznámila svému čtyřiatřicetiletému příteli Maximovi, že ho chce opustit. Ten absolutně nezvládl šokující rozhodnutí své přítelkyně a odhodlal se k něčemu nelidskému.

Maxim svou přítelkyni mlátil pěstmi, kopal do ní a způsobil jí obrovské podlitiny po celém těle. Po útoku ji ještě nafotil a poslal snímek svým známým s tím, že má Anastasii pod kontrolou a že rozchod nebude. Žena měla mnohočetné modřiny, vnitřní krvácení a upadla do kómatu.

Fotka ženy, která sedí na pohovce zbitá, šokovala i ty nejotrlejší jedince. I když se mladé krásce nakonec podařilo dovolat na tísňovou linku a dostala se do nemocnice, tak se pak z kómatu už bohužel neprobrala a za šest dní zemřela.

Rodina tvrdí, že jim jejich dcera řekla, že chce opustit svého současného partnera, ale bojí se jeho reakce. Muži nyní hrozí 15 let vězení. Mluvčí policie Julia Kuznetzová sdělila místním médiím: "Nejprve byl muž obviněn z útoku, který způsobil vážné zdravotní problémy ženy, tedy z ublížení na zdraví, poté, co zemřela, se obvinění změnilo."

Související články

Další články