Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Amy a Sheldon z Teorie velkého třesku opět spolu: Mayim Bialik je hvězdou nového seriálu

Mayim Bialik a Jim Parsons tvoří v sitcomu Teorie velkého třesku pár.
Zdroj: CBS Television
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY
Mayim Bialik byla jednou z ústředních postav úspěšného seriálu Teorie velkého třesku, ve kterém si zahrála oblíbenou Amy. Po jejím boku stál Jim Parsons alias Sheldon Cooper. Teorie velkého třesku už je sice minulostí, její hlavní představitelé ale nyní společně pracují na novém seriálu. Zdá se, že se máme opět na co těšit.

Americká herečka Mayim Bialik, která 12. prosince slaví 45 let, se rozhodně nenudí. Teorie velkého třesku už sice nepokračuje, rodačka ze San Diega ale pracuje na novém projektu. Už na začátku ledna se totiž na stanici Fox objeví v novém seriálu Call Me Kat, který bude postavený na populárním sitcomu Miranda.

Mayim Bialik jako Kat

Producentem tohoto sitcomu je jak Bialik, tak i Parsons, ten se ale v seriálu neukáže. A jaká role na Mayim, jejíž kořeny sahají až do Československa, čeká? Zatímco v Teorii velkého třesku si zahrála vědkyni (i ve skutečném životě má doktorát z neurobiologie), tak v seriálu Call Me Kat ji čeká úplně něco jiného. Připadla jí role Kat – tedy ženy, která je single, a která si v Louisville otevřela kočičí kavárnu. Ovšem za peníze, které pro ni měla nachystané matka na svatební obřad. Její máma si zároveň přála, aby si Kat našla nějakou životní lásku, ona ale její představy nenaplňuje. Ovšem stále k ní má blízko její někdejší přítel Max, jehož hraje Cheyenne Jackson.

Populární herečka si novou roli užívá, s radostí však stále vzpomíná i na své působení v Teorii velkého třesku. „Když jsem se tam dostala, byl to jemně naolejovaný stroj, což bylo fantastické, protože na mě byl menší tlak. Všichni už věděli, co dělají. V zásadě jsem prvních pár let napodobovala Jima Parsonse a zdálo se, že to funguje. Ta práce byla fantastická a měnila můj život,“ citoval Mayim portál ew.com. „Nyní (v Call Me Kat) můžeme stavět od základů,“ dodala Bialik, která v roce 1989 získala za roli ve filmu Osudové pláže cenu pro nejlepší mladou herečku.

Mayim Bialik: Největší práce, jakou jsem kdy měla

A vypadá to, že i nový seriál, ve kterém se už brzy ukáže divákům, slibuje parádní podívanou. Producent Parsons si totiž spolupráci se svým týmem náramně pochvaluje. „Díky této skupině lidí to vypadá opravdu snadno, ovšem je velmi obtížné, aby to tak působilo. Jsou fakt dobří,“ uvedl Parsons.

Teorie velkého třesku mezi diváky sklidila obrovský úspěch a navázat na něj, to nebude jen tak. Call Me Kat má ale velké ambice. „Herci, které vidíte a celý tento tým, ti pro mě osobně udělali největší práci, jakou jsem kdy měla,“ říká Bialik pyšně o svém novém projektu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy