Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Amputovali jí obě nohy: Ona se nevzdala a teď je z ní modelka!

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Stacy Paris je jedna neobyčejná studentka ze Skotska. Rozhodla se, že se stane slavnou modelkou svému handicapu navzdory. Během několika měsíců přišla postupně o obě nohy. Nosí protézy, a přesto chce prorazit ve světě módy. A zatím se jí to daří, no uznejte sami!

Stacy diagnostikovali podivnou nemoc před sedmi lety. Podle informací Daily Mailu měla mít v těle masožravého parazita. Následkem toho přišla postupně o obě nohy od kolen dolů Ale ona to jen tak nevzdala. Místo toho se vrhla na focení a už si jí začínají všímat i první firmy. Zatím sice fotila jenom v rodném Skotsku, ale kdo ví? Třeba se její fotky začnou objevovat na billboardech ve všech módních metropolích!

Dívka se zatím věnuje studiu molekulární biologie a ve volném čase se snaží podpořit dívky, aby se za své postižení nebo vady na kráse nestyděly. "Podle posledních studií má jeden člověk ze šesti nějakou tělesnou vadu. Kde jsou všechny ty modelky s postižením? Když jsem začínala, neměla jsem ani žádný vzor," stěžuje si Stacy, která chce situaci brzy změnit

Na svou nemoc a pobyt v nemocnici se snaží zapomenout "Přišlo to z ničeho nic. Nejdřív si doktoři mysleli, že mám nějakou obyčejnou infekci. Až na rentgenu se zjistilo, že mi z kostí nezbylo skoro nic. Začali mi amputovat jednu nohu. Kousek po kousku. Tu vzali prst a tu zase patu. Nakonec se rozhodli uříznout všechno pod kolenem, aby se nákaza nešířila. Samotná amputace mi nevadila tak jako pobyt v nemocnici. Nesnáším ten pocit být nemocná a navíc jsem se tam pekelně nudila," vzpomíná odvážně mladá dívka.

Jejím hlavním cílem je teď dokončit studia a mezitím pokračovat ve focení. Chce dnešním mladým dívkám ukázat, ze modelky nemusejí být jenom ta dokonalá stvoření, jaká známe z přehlídek.

Související články

Další články