Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Amerika má svou Moniku Štikovou! Tuhle těžkotonážní herečku byste si s ní na ulici spetli

Jsou jako ségry!
Zdroj: Profimedia.cz/archiv
+ Dalších 116 fotografií
Kdybyste ji potkali na ulici, mysleli byste si, že to je Monika Štiková (46). Řeč je o těžkotonážní americké herečce Rebel Wilson (38), která jako by uječené mamině klanu Štikových z oka vypadla!

Přestože je dělí osmiletý věkový rozdíl, Monika Štiková a americká herečka Rebel Wilson jsou jako jednovaječná dvojčata.

Posílat kondolence za oceán by byly zbytečně vyhozené peníze. Ale kdyby Američané věděli, kdo je máma Ornelly Koktové (25), asi by to bylo namístě. Proč, to ať si každý domyslí sám.

Vizáž je ale to jediné, co tuhle dvojici spojuje. Zatímco Rebel září v úspěšných filmech, byť béčkových až céčkových, Monika zatím jen porodila Ornellu a Charlotte a řvala na ně v reality show Štiky. A abychom nezapomněli, svlékla se před fotoaparátem. Tím ale řadě lidí přivodila žaludeční potíže, jak dokazují reakce na sociálních sítích.

Věříme, že kdyby se Rebel a Monika potkaly, našly by společnou řeč. Minimálně by mohly probrat hubnutí, které má Štiková na rozdíl od Wilson relativně úspěšně za sebou.

Mohlo by vás zajímat

Další články