Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Amerika má nového nejhoršího sériového vraha: Samuel Little zavraždil přes 90 žen

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
vrah
Počtem obětí překonal i ty nejznámější vrahy, jakými byli například Ted Bundy a John Wayne Gacy. Samuel Little (79) se přiznal k celkem 93 vraždám, které spáchal v průběhu 35 let. Policie více než polovinu potvrdila. Nový nejhorší sériový vrah Ameriky si dokonce i kreslil portréty svých obětí.

Samuel Little už seděl ve vězení, když se před rokem přiznal k celkem 93 vraždám. Odpykává si tři doživotní tresty a v pondělí vyšetřovatelé FBI potvrdili, že 50 z obětí, k jejichž vraždám se přiznal, má skutečně na svědomí. Kriminalisté požádali veřejnost o spolupráci při ověřování zbylých 43.

Nový nejhorší sériový vrah si prý myslel, že nikdy nebude dopaden. Ačkoliv už nyní je jasné, že zbytek svého života stráví ve vězení, podle FBI je důležité uzavřít případy všech jeho obětí, aby jejich blízcí a rodiny došli klidu.

Little začal svou vraždící mánii už v roce 1970 a beztrestně v ní pokračoval až do roku 2005. Jedním z důvodů, proč se mu dařilo vyhýbat se spravedlnosti, byl jeho styl života. Velmi často se totiž stěhoval a míst, kde vraždil, je spousta. Vždy si prý vybíral povolné ženy, jako například prostitutky či narkomanky. Problém představoval i nedostatek důkazů.

Vrah byl konečně dopaden v roce 2012, když k němu policii navedlo jeho DNA nalezené u celkem 3 obětí. Ačkoliv tehdy vinu popíral, nebylo mu to nic platné a roku 2014 byl odsouzen ke třem doživotním trestům.

Samuel Little, kterému je nyní 79 a za mřížemi bojuje se zdravotními problémy, jež ho upoutaly na invalidní vozík, si některé ze svých obětí kreslil. Vyšetřovatelé některé portréty zveřejnili a doufají, že ženy na nich jim pomůže veřejnost identifikovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články