Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Američtí novináři pod palbou: 4 mrtví a 20 zraněných. Útočník byl dopaden

Útočník byl dopaden.
V redakci amerického deníku The Capital ve městě Annapolis v americkém státě Maryland se střílí. Neznámý útočník začal pálit po novinářích a na místě je několik mrtvých. Informaci potvrdily televizi Fox News místní úřady.

Dnešní den opět nebude pro Ameriku šťastným. Neznámý útočník vnikl do redakce amerického deníku The Capital a začal pálit po novinářích. Útok se odehrál ve městě Annapolis v americkém státě Maryland.

Podle dostupných informací není střelba ještě u konce a na místě zasahuje několik desítek policistů. Hlášeni jsou již první mrtví, ale čísla ještě bohužel nejsou konečná. Agentura AP dokonce vydala prohlášení, že útok se ještě nepodařilo zmařit.

Aktualizováno 22:45

Daily Mail informoval o tom, že na místě jsou nejméně čtyři mrtvé osoby a dalších 20 zraněných. Policie měla útočníka dopadnout a zatknout. Kromě policie a záchranářů jsou na místě také pyrotechnici, kteří prověřují, zda v okolí budovy nejsou nastraženy nějaké výbušniny.

Stážista, který byl v osudnou hodinu 14:30 místního času přítomen útoku napsal na svůj Twitter: „Střelec na ulici 888 Bestage. Prosím, pomozte nám.“

Mohlo by vás zajímat

Další články