Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Americký vrah z Brna zavařil kriminalistům: Tak brutální vraždu jsme ještě neviděli, tvrdí detektivové

Kevin Dahlgren vyvraždil rodinu svých českých příbuzných.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie

Vrah z Brna Kevin Dahlgren už dávno po vysednutí z letadla z Vídně ve Washingtonu padnul do rukou spravedlnosti, ale zbývá objasnit poslední a snad nejdůležitější otázku – proč?

Na tu zatím nikdo neumí odpovědět. Mladík své české příbuzné bez zjevného důvodu ubodal a poté se dal na útěk zpět do vlasti. Objasnit jednu z klíčových otázek čtyřnásobné vraždy by mohla Kevinova letenka.

Jelikož byl v Brně teprve tři týdny, mohla být zpáteční otevřená, a proto pro něj nebyl problém utéct z Brna do Vídně a tam si přes společnosti United Airlines sehnat nejbližší let domů. Druhou a daleko tíživější variantou je to, že si Kevin zakoupil zpětnou letenku už s datací a tím pádem věděl, co chce v Česku udělat a taky to sem chladnokrevně udělat přijel.

Na případu spolupracoval i styčný důstojník FBI a mezinárodní detektivové, kteří už věděli o tom, že Kevin nasedl do letadla z Vídně. V rámci ochrany cestujících ale bylo na tuto informaci uvaleno embargo, aby se o ní nedozvěděl tisk a Kevin se na internetu nedočetl bližší podrobnosti. Dahlgren se totiž připojoval na sociální sítě i z letadla a nechával tak za sebou jasnou stopu. O přítomnosti vraha na palubě věděl jenom personál letadla a ti na sobě nesměli nechat nic zdát.

Vyšetřující kriminalisté tvrdí, že nešlo o vraždu v afektu, ale o přesně naplánovaný čin, jehož brutalita byla až šokující. Své oběti zabíjel postupně a zvláště trýznivě, podrobnosti ale zatím kriminalisté nesdělí. Pokud bude Dahlgren vydán do Česka, hrozí mu zde doživotí.

Související články

Další články