Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Americký sen Melanie Trump: Z odvážné modelky, která se nebála ukázat silikony, až po první dámu USA

Americký sen Melanie Trump: Z odvážné modelky, která se nebála ukázat silikony, až po první dámu USA
Zdroj: Archiv
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
první dáma
Jestli zůstane současný prezident USA Donald Trump (74) prezidentem, nebo se jím stane Joe Biden (77), se stále neví, hlasy se sčítají a výsledek bude velmi těsný. S novým prezidentem také přichází i nová první dáma, která je považována za ozdobu Bílého domu. Současnou první dámou je zatím Melania Trump (50), kterou si vzal Donald Trump jako svou třetí manželku. Tohle je její cesta za splněním amerického snu, kdy se stala první dámou USA.

Melania Trump je třetí manželkou Donalda Trumpa V roce 2016 se stal Donald Trump prezidentem Spojených států amerických a Melania po jeho boku první dámou. Společně s Donaldem mají čtrnáctiletého syna Barrona a zatím stále obývají Bílý dům.

Po vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách v roce 2016 je Melania jako první dáma pod neustálým drobnohledem a lidé bedlivě sledují každý její moment.

Za čtyři roky působení jako první dáma si Melania Trump získala přezdívku "ledová královna", a to pro svůj nevšední vzhled, přílišné neprojevování emocí a výraz v obličeji.

Za dobu pobývání v Bílém domě už Melania zažila pár eskapád, a to zejména těch módních. Upřít vkus a cit pro módu jí nelze, ale kvůli jejímu postavení schytala za své modely, které vynesla, řadu kritiky.

Například když navštívila migrantské dětské centrum v Texasu a na zádech jejího kabátu měla napsáno "nezajímám se".

Donald Trump si uměl vybrat

Melania Trump je rodačka ze slovinské Sevnice, kde vyrostla v paneláku v rodině prodejce aut a módní návrhářky. Časem se chtěla prosadit jako modelka a velmi se jí dařilo. Pracovala pro velké módní domy v Paříži i Miláně. Evropa jí ale po čase přešla a Melania se odstěhovala do New Yorku, kde si chtěla splnit svůj americký sen a povedlo se jí, zářila v nejvěhlasnějších reklamních kampaních a objevila se na titulkách nejprestižnějších magazínů.

Jednu dobu se také věnovala navrhování hodinek a šperků.

Americký sen se stal skutečností

Obrovský zlom v jejím životě nastal v roce 1998, kdy na jednom z večírků potkala miliardáře a realitního magnáta Donalda Trumpa, který se do Melanie zamiloval na první pohled a o pět let později si ji vzal za ženu, zplodili spolu syna.

V roce 2016, kdy Donald Trump porazil Hillary Clinton a stal se prezidentem USA, se Melanii skutečně splnil její americký sen, o kterým se jí pravděpodobně ani nezdálo, a stala se první dámou Spojených států amerických.

Podívejte se do galerie, jakou cestou Melania prošla. Ze sexy modelky až po první dámu Spojených států amerických.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy