Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Americký rapper Nelly má velký průšvih: Znásilnil mě v autobuse, tvrdila zděšená žena policii

Rapper má velký problém!
Zdroj: instagram.com
Americký rapper Nelly byl odjakživa bouřlivák a jeho kariéru provázely pěkné průšvihy. Jenomže nyní jde už opravdu do tuhého. Nelly byl zatčen v sobotu v ranních hodinách, protože na policii zavolala žena, která tvrdila, že ji známá celebrita znásilnila v koncertním autobusu.

Zpěvák zanedlouho oslaví své třiačtyřicáté narozeniny a jak je vidno, tak si k nim nadělil pěkný dáreček. Na policii se totiž přihlásila žena, která tvrdí, že ji Nelly znásilnil v koncertním autobuse. Rapper samozřejmě veškerá obvinění odmítá.

Nelly byl poté zatčen a obviněn ze znásilnění druhého stupně. Ve vazbě však nezůstal a vykoupil se kaucí. „Nelly je obětí naprosto vymyšlených nařčení. Z našeho prvotního vyšetřování vyplývá, že obvinění nemají žádný důvěryhodný základ a jsou motivována chamtivostí a pomstychtivostí,“ řekl TMZ.com Nellyho právník Scott Rosenblum.

„Věřím, že až ta očerňující nařčení budou pořádně vyšetřena, žádná obžaloba nepadne. Nelly je připraven využít všech právních cest, aby se mu dostalo kompenzace za všechny škody způsobené tímto křivým obviněním,“ zakončil jeho právník.

Související články

Další články