Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Americký Pohlreich spáchal sebevraždu! Slavnému televiznímu kuchaři bylo 61

Zdroj: Profimedia
Anthony Bourdain byl nalezen mrtev ve svých jedenašedesáti letech v hotelovém pokoji ve Francii. Podle všeho byla příčinou smrti sebevražda. Zatím se neví, proč se kuchař, který slavil se svým pořadem úspěchy po celém světě, rozhodl ukončit svůj život.

"Je to neuvěřitelně smutné, ale můžeme skutečně potvrdit, že Anthony Bourdain je po smrti," potvrdila v pátek CNN "Miloval dobrodružství, nové lidi, dobré jídlo a pití a byl skvělý vypravěč. Jeho talent nás nikdy nepřestával okouzlovat a bude nám velice chybět. Naše myšlenky a modlitby jsou s jeho dcerou a rodinou."

Bourdain byl nalezen ve svém hotelovém pokoji ve Francii. Objevil ho tam jeho blízký přítel Eric Ripert. Proč se rozhodl sám ukončit svůj život, nikdo netuší. V zemi vína pracoval na nadcházející řadě svého kuchařského pořadu Neznámé končiny, který u nás vysílala Prima.

Anthony Bourdain byl mistr svého řemesla. Na televizních obrazovkách byl jako doma a za svůj život napsal i několik knih. Jeho pořady se vysílaly i na ČT, například dokumentární cyklus S gurmánem na cestách.

Související články

Další články