Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Americká youtuberka zkoušela ČESKÉ sladkosti: Uhádnete, z čeho se jí udělalo ŠOUFL a nad čím se ROZPLÝVALA?

+ Další fotografie
Videa, kde různí youtubeři zkoušejí nezvyklé jídla a pochutiny, najdete všude. My jsme ale objevili jednu raritu. Dívka z USA se rozhodla, že ochutná české sladkosti. Jak české dobroty obstály v tomhle testu?

Živit se jako youtuber je snad snem každého dospívajícího dítěte. Každé z nich by si přálo, aby bylo známé, obdivované a nejlépe aby to sypalo pořádné peníze. Jenomže youtuberů je už tolik, že dostat se mezi ty nejlepší a přijít na trh s něčím novým je v momentální době snad nadlidský úkol.

Amerika je posetá mladistvými, kteří touží po popularitě a bohatství právě díky YouTube. Jedna americká youtuberka se rozhodla, že natočí video, kde ochutnává sladkosti a hodnotí, jak jí chutnají. Na tom by nebylo nic zvláštního, tenhle typ videí točí snad všichni a je to docela okoukané.

Tahle dívenka ale bude ochutnávat české sladkosti. Uvědomte si, že cukrovinky, na které my jsme zvyklí už odmalička, ona nikdy nezkoušela. Brunetka si vcelku pochvalovala čokoládu Milku, polomáčené oplatky, Kofilu nebo Milu.

Žaludek se jí obrátil ve chvíli, kdy ochutnala pralinky. Ty jí natolik nechutnaly, že je dokonce musela vyplivnout. Podívejte se na vtipné video, jak dívka hodnotí jednotlivé sladkosti.

Související články

Další články