Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Americká reklama na plastiku Tori Spelling se řítí do průšvihu. Proč vypadá jak kostra potažená kůží?

Tori Spelling podezřele rychle hubne.
Zdroj: Profimedia.cz

Bývalá hvězda seriálu pro teenagery Beverly Hills 90210, Tori Spelling (40), se narodila vlivnému hollywoodskému producentovi Aaronovi Spellingovi, a tak měla cestičku za štěstím víceméně vyšlapanou. Jenže i kdyby jí její mocný otec pomohl s kariérou sebevíc, Tori měla na herectví talent asi jako Ivana Gottová na moderování. Pak už se jí dařilo získat role jen v podřadných filmech.

V současnosti je na tom Tori hodně špatně, její manžel Dean McDermott, s nímž má čtyři děti, ji zřejmě podvádí, ona sama přišla o obrovské peníze, na autogramiádu její knihy přišel pouze jeden člověk a z herečky se vlivem obrovského stresu stává chodící kostra. Když se nedávno Tori ukázala v šatech s horizontálními pruhy, které navíc rozšiřují, vypadala pořád jen jako oteklá niť.

Snad se Spelling brzy vzpamatuje a pod tíhou osudu neskončí v jednom z prominentních center, kde léčí poruchy příjmu potravy.

Související články

Další články