Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Americká mise startuje: Babiš míří do CIA, Monika nasadila kožíšek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 57 fotografií
dlouhá cesta
Andrej Babiš se společně s manželkou Monikou vydal na velkou výpravu do Ameriky. Od samotného Donalda Trumpa obdržel pozvání do Bílého domu, v USA se český premiér zdrží až do soboty, a tak si návštěvu Států do detailu naplánoval. Kromě setkání s prezidentem totiž bude klíčová i návštěva centrály CIA v Langley ve Virginii, po které si půjde oddechnout na zápas NBA, což je typicky americký způsob zábavy. Monika Babišová na cestu zvolila kabátek s kožešinkou kolem krku. Moc jí to sluší.

Premiér Andrej Babiš a jeho žena Monika momentálně sedí v letadle, které je přepravuje do Ameriky. Tam se politik s manželkou dočká pocty ve formě návštěvy Donalda TrumpaBílém domě, kde s ním bude projednávat hned několik témat, především však obchodní vztahy mezi Amerikou a Českem. Ačkoliv je tato vzácná návštěva nepochybně středobodem premiérova programu, Babiš navštíví i další zajímavá místa.

Prezident Donald Trump Andreje Babiše přijme ve čtvrtek. Ještě před touto schůzkou se premiér ve středu vydá do centrály CIA, kde se setká se samotnou ředitelkou Ginou Haspel. Je to vůbec poprvé, kdy bude jeden z nejvyšších představitelů České republiky v centrále přijat.

Po schůzi s Ginou Haspel se premiér během večera odreaguje typicky americkou zábavou, zajde se totiž podívat na zápas basketbalové ligy NBA. Hrát bude tým Washington Wizards, v němž působí Čech Tomáš Satoranský.

Mimo jiné veze Andrej Babiš Donaldu Trumpovi i dárek, o kterém se radil s veřejností. Co Trumpovi nakonec předá, se však drží v tajnosti. Pro Melanii Trump pro změnu vymyslela dárek sama Monika Babišová, ani v tomto případě není jasno, co první dáma USA od premiérovy ženy dostane.

Související články

Další články