Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Americká hvězda Usher se stal potřetí otcem: Dcera dostala královské jméno

Americká hvězda Usher se stal potřetí otcem: Dcera dostala královské jméno
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
miminko
Americký zpěvák Usher (41) na Instagramu oznámil narození dcery, kterou má s přítelkyní Jenn Goicoechea (37). Zpěvákovi synové z dřívějšího manželství tak dostali malou sestru. Holčičce dali rodiče velmi netradiční jméno.

Rodiče holčičku pojmenovali Sovereign Bo (v překladu Vládkyně Bo - pozn. red.). "Je to požehnání, je nádherná," vyjádřil se láskyplně zpěvák u fotky, na níž něžně drží dceřinu malou ruku. Časopis People potvrdil datum narození jako 24. září.

Usher má dceru s přítelkyní Jenn Goicoechea, která pracuje v hudebním průmyslu. Pár je spolu údajně od října 2019, kdy se nechali poprvé vidět na veřejnosti. Usher má další dva syny Naviyda Elyho (11) a Ushera V (12) s exmanželkou Tamikou Foster.

Zpěvák soulu a R&B původem z americké Atlanty se poprvé pochlubil těhotenstvím své přítelkyně při svém posledním vystoupení v ranní televizní show Good Morning America. "Děti přinesou do každé rodiny vždy tolik radosti a já se na svoji malou fazolku už moc těším," řekl.

Úspěchy Ushera

Příští léto by měl zpěvák, jehož poslední album s jednoduchým názvem A vyšlo v roce 2018, vystupovat v klubu Colosseum v Las Vegas

"Od svých 21 jsem se těšil, že se dostanu do Vegas. Atmosféra toho města působí, jako by všechno bylo na steroidech - nejlepší kluby, nejlepší koncerty, nejlepší jídlo. Konečně mám takovou příležitost a nemůžu se dočkat, až se s publikem podělím o svůj příběh," sdělil Usher magazínu Rolling Stone.

Související články

Další články