Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Americká dovolená Leoše a Moniky Marešových: Luxus, který si nemůže jen tak někdo dovolit

+ Dalších 57 fotografií
přepych
Monika (38) a Leoš (43) Marešovi si užívali dovolenou, během které prožívali skutečný americký sen. Jak se podařilo redakci eXtra.cz zjistit, pobývali v luxusním hotelu Amangiri Utah Resort, který je pro romantiku jako stvořený. Rozhodně si ho však nemůže dovolit každý.

Leoš Mareš si společně s manželkou Monikou vychutnával krásy Ameriky. Luxus a zároveň pobyt v přírodě jim poskytl výběr ubytování v hotelu Amangiri Utah Resort. Tento komplex o 34 pokojích je pro klidnou a romantickou dovolenou jako stvořený, pobyt v něm si ale nemůže dovolit každý.

Na stránkách je uvedeno, že pobyt pro dvě osoby v tom nejlevnějším pokoji vychází na jednu noc na necelých 45 tisíc korun. Cena je ale nepochybně přiměřená tomu, co hotel nabízí – součástí komplexu jsou restaurace, lázně, posilovna, sauna, čistírna, k dispozici je dokonce i hlídání dětí. To sice Monika s Leošem nepotřebovali, ale bazénem, z nějž máte přímý výhled na úžasné okolí, rozhodně nepohrdli.

Ačkoliv dovolená Leoše a Moniky je už u konce a pár v úterý už vyrazil domů, z tak krásného místa si nepochybně odváží krásné vzpomínky. Podívejte se do galerie nejen na to, jak si manželé svůj pobyt v Americe užili, ale i na snímky resortu, ve kterém přebývali. Jen málokdo by do takového přepychu nejel s radostí také.

Mohlo by vás zajímat

Další články