Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Americká doktorka u oběda vyprávěla, co dělá s potracenými plody. Je to šílené!

Americká lékařka Deborah Nucatola má pořádný problém. Prasklo na ni, že prodává biologický materiál. Jaký? Dětské plody od potratů.

Americká lékařka Deborah Nucatola kšeftuje s potracenými plody. Vůbec ji nezajímá, na co lidé potřebují biologický materiál z miminek, hlavně když to sype.

Jenže lékařka netušila, že si ji u oběda na skrytou kameru nahrají aktivisté organizace The Center for Medical Progress. Měla pocit, že proti ní sedí další zájemci o mrtvé plody, tak vyprávěla, jak to u ní na klinice chodí.

„Můžeme obstarat srdce, ledviny, játra. Pokud dostaneme zakázku, tak tuhle část těla nerozmačkám. Prostě to (mimino) rozmačkám nahoře (hlavička) nebo dole (nožičky), takže zbytek bude nedotčený,“ tlumočí portál Blesk.cz slova zvrhlé lékařky.

Deborah Nucatola navíc přiznala, že jí jedno, co se s mrtvými plody dále děje.

„Víte, je obrovská poptávka po játrech. Ale lidé chtějí i ledviny a dolní končetiny, i když tedy nevím, co s tím pak dělají,“ říká na videu Nucatola, zatímco si do úst cpe další lahodné sousto.

Obchodování s lidskými orgány je podle zákonů USA federální zločin. Nucatola sice uvedla, že celou nahrávku myslela jen v žertu, ale hrozí jí nyní až 10 v kriminále.

Související články

Další články