Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Američani sice zničili nemocnici, ale tady je důkaz, že Rusové ublížili malému Syřanovi!

Tříletý Fadi přežil jen zázrakem.
Zdroj: oficiální zdroj
Nositel Nobelovy ceny míru Barack Obama se omluvil za to, že letecké útoky v Afghánistánu srovnaly se zemí nemocnici Lékařů bez hranic. A nyní je na řadě Rusko, aby se omluvilo za to, že při náletech v Sýrii vážně poranilo tříletého chlapečka u města Gharnatah.

Při americkém náletu na nemocnici v městě Kundúz zahynulo 12 pracovníků organizace Lékaři bez hranic a deset pacientů. Prezident Barack Obama se za tento politováníhodný omyl již omluvil. Více se dočtete ZDE.

A nyní je na řadě Rusko, aby se omluvilo za nálety v Sýrii, které zranily i děti. Rusové sice tvrdí, že míří na džihádisty a teroristy, ale šrapnel zranil i tříleté dítě! Maličký Faid byl zraněn šrapnelem na hlavě a život mu zachránili až lékaři v Homsu.

Britský Daily Mail píše, že maličký Faid plakal a moc trpěl, když mu lékaři šrapnel z hlavičky odstraňovali. Britové tento případ považují za potvrzení toho, že při ruských náletech na islamisty umírají také civilisté.

Rusové ale dál pokračují v náletech na teroristy a vůbec jim nevadí, že tak vlastně podporují syrského prezidenta Bašára Asada, kterého Západ považuje za nepřítele.

Související články

Další články