Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Američané už mají dost princezny jménem Justin Bieber a nechtějí ji ve své zemi: Bude zpěvák deportován zpět do Kanady?

Z úplného vrcholu vede jen jedna cesta – a to dolů.
Zdroj: Profimedia.cz

Ze zatčení za řízení v opilosti si nic nedělá. Když odjížděl z basy, stálo kolem vězeňského plotu hejno mokrých třináctek, ječely a na svého hrdinu házely vlhké kalhoty, Jussík jim laškovně zamával a odjel domů, kde si dal s tátou šáňo na ten svůj dobrý konec.

Protože on je Justin Bieber (19), kluk, kterému všichni závidíme jeho peníze a jeho filmy o něm samém a vůbec všechno, co dokázal, jak nám věčně do diskuzí píší Beliebers, protože my jsme nedokázali samozřejmě nic a nemáme tedy právo ho pomlouvat za to, že je to zpovykaný samolibý fracek, který napadá svoje sousedy, demoluje jim majetek, je neuctivý k cizím návštěvníkům nočních klubů a ve městě se řítí ožralý a zhulený dalece překračující rychlost, čímž ohrožuje nejen sebe, to nám je jedno, ale hlavně všechny okolo, i když je půl třetí v noci. Tím spíš. Už měl být dávno v posteli.

Jak je vidno, Justina ale už mají dost i v Americe, zemi, kde je kanadský rodák víceméně na návštěvě. Na Twitteru, sociální síti, která je za mořem daleko více oblíbená než Facebook, probíhají vášnivé debaty o jeho deportaci zpět za hranice. Jako vzor pro mladé lidi a jeho třináctileté fanynky je naprosto nevhodný a není snad týden, kdy by neudělal nějaký průšvih. Jenže vyšoupnout Biebera zpět do vlasti nebude tak lehké. Jeden den v base není důvod, aby se ho USA zbavily, to by musel spáchat daleko horší zločin, a to dokonce opakovaně.

Zbývají tedy jen dvě možnosti. Buď z toho vyroste, nebo se něčeho horšího opravdu dočkáme.

Související články

Další články