Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Američané šílí: Trump má vedle sebe dvojnici manželky Melanie, protože ta pravá ho už dávno opustila, tvrdí lidé

Poznáte tu pravou?
Zdroj: youtube.com
Američané mají zase nad čím pořádně přemýšlet. Americká herečka Andrea Wagner Barton přišla s dost zvláštní konspirační teorií. Podle jejich důkazů, které zveřejnila na sociální síti, doprovází amerického prezidenta Donalda Trumpa dvojnice jeho ženy Melanie Trump. Po jejím zveřejnění se mohli lidé doslova zbláznit. Většina tvrdí, že pravá Melania nemá takové vlasy ani nos. Tak jak to je?

Herečka Andrea Wagner Barton si možná nebyla na začátku vědoma toho, co její teorie způsobí. Byla to totiž právě tato dáma, která přišla s teorií, že vedle amerického prezidenta Donalda Trumpa nevystupuje jeho pravá manželka Melanie Trump, nýbrž její dvojnice.

Její status okamžitě sdílely tisíce lidí a další konspirační teorie se objevily třeba na Twitteru. Za důkaz lidé považují vid eo americké televize CNN, na kterém má být údajně falešná Melania. Američané se bouří s tím, že ji prozradily hlavně vlasy a nos.

Video má být z minulého pátku a Donald Trump na něm hovoří o hurikánu v Portoriku. Server Inquistr přišel s tím, že vyhledávání slovního spojení „Dvojnice Melanie Trump“ vzrostlo během pár dní o 250 procent. Deník The Daily Dot je zase názoru, že je to proto, jelikož se nikdo v minulosti po něčem takovém nepídil.

Samozřejmě, že taková informace vzbudila v lidech neskutečné reakce. Jedni jsou toho názoru, že pravá Melania amerického prezidenta už dávno opustila, a proto má vedle sebe dvojnici. Druzí si jednoduše myslí, že první dáma si občas potřebuje odpočinout, a tak za sebe pošle náhradu. Tak kde je pravda?

Související články

Další články