Herečka Andrea Wagner Barton si možná nebyla na začátku vědoma toho, co její teorie způsobí. Byla to totiž právě tato dáma, která přišla s teorií, že vedle amerického prezidenta Donalda Trumpa nevystupuje jeho pravá manželka Melanie Trump, nýbrž její dvojnice.

Její status okamžitě sdílely tisíce lidí a další konspirační teorie se objevily třeba na Twitteru. Za důkaz lidé považují vid eo americké televize CNN, na kterém má být údajně falešná Melania. Američané se bouří s tím, že ji prozradily hlavně vlasy a nos.

Video má být z minulého pátku a Donald Trump na něm hovoří o hurikánu v Portoriku. Server Inquistr přišel s tím, že vyhledávání slovního spojení „Dvojnice Melanie Trump“ vzrostlo během pár dní o 250 procent. Deník The Daily Dot je zase názoru, že je to proto, jelikož se nikdo v minulosti po něčem takovém nepídil.

Samozřejmě, že taková informace vzbudila v lidech neskutečné reakce. Jedni jsou toho názoru, že pravá Melania amerického prezidenta už dávno opustila, a proto má vedle sebe dvojnici. Druzí si jednoduše myslí, že první dáma si občas potřebuje odpočinout, a tak za sebe pošle náhradu. Tak kde je pravda?