Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Američané mají hlášky jako Češi: Co vzkázali Georgovi Clooneymu a Angelině Jolie ohledně uprchlíků?

George Clooney asi ani jeden ze svých domů k dispozici uprchlíkům nedá.
Zdroj:
Když se v Čechách někdo zastával uprchlíků, slyšel po chvíli kultovní hlášku: "Tak si je vezmi k sobě domů!" Přesně tak reagovali v Americe, když Angelina Jolie a George Clooney promluvili o děsivých podmínkách v uprchlických táborech. Prý mají svých honosných sídel dost a mají se podělit.

Angelina Jolie se nedávno vrátila z Řecka, kde navštívila tábory pro uprchlíky. Promluvila o děsivých podmínkách a chce se zasadit o to, aby měli běženci ze Sýrie lepší podmínky k životu.

George Clooney nemá zatím úplně „koule“ na to vydat se do krizových oblastí, ale o problémech aspoň mluví. Řekl, že je ostuda, jakou lhostejnost zatím Amerika projevuje. Prý si mají lidé vzpomenout, že většina jejich předků také dorazila do Ameriky z chudých zemí za vidinou lepšího života. On sám zavzpomínal na těžké časy, kdy přijela jeho rodina do Států z Irska.

Vzhledem k tomu, že oba patří mezi hollywoodskou špičku, mají pěkně mastné honoráře a sídla po celém světě. Proto jim lidé vzkázali, ať si uprchlíky ubytují ve svých domech, když tam zrovna nebydlí.

Ani jeden se zatím k návrhu nevyjádřil, ale nějaký ten milion na charitu určitě poslali.

Související články

Další články