Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Američan utratil přes 100 000 dolarů, aby vypadal jako Justin Bieber. Teď je z něj odulé monstrum

Toby chce vypadat jako Justin Bieber.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Písničkář Toby Sheldon (33), žijící v Los Angeles, se rozhodl, že chce vypadat jako Justin Bieber (20). Za plastické operace utratil už přes 100 000 dolarů (asi 2,5 milionu korun)!

Sheldonovi ve třiadvaceti letech začaly padat vlasy a s nimi mu zřejmě vypadl i mozek. Jeho posedlost mladistvým vzhledem byla tak veliká, že se v roce 2008 rozhodl podstoupit plastické operace, aby vypadal jako kanadský popový idol Justin Bieber. Nejdřív utratil 8000 dolarů za transplantaci vlasů, ale s výsledkem nebyl spokojený. Ke svému chirurgovi donesl fotku Biebera a řekl, že chce vlasy přesně jako on. Další tři transplantace ho stály 21 000 dolarů. Pak se rozhodl, že chce mít stejný i obličej a nechal si do něj napíchat několik botoxových injekcí a výplní, po kterých má sice odulou tvář jako Iveta Bartošová, když zapije platíčko neurolu deseti cucíkama, ale zase je o pár kroků blíž ke svému vysněnému vzhledu.

V roce 2012 zaplatil 4850 dolarů za redukci očních víček. Za 30 000 dolarů mu chirurgové v Beverly Hills zvedly ústní koutky nahoru, takže se Sheldon směje, i když si pročítá černou kroniku. Tuk z brady mu lékaři aplikovali do tváří a pod oči. „Vím, že abych se úplně transformoval do podoby Justina Biebera, musím ještě podstoupit operaci nosu a čelisti,“ řekl deníku Mail Online Toby, který si zřejmě neuvědomuje, kolik má Bieber odpůrců, kteří mohou Sheldonovi jeho drahocennou fasádu pěkně poničit.

Související články

Další články