Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Američan má mateřské znaménko, které mu budete závidět. Na rukou má celé mapy!

Ze své slabosti si udělejte svou přednost!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie
Vypadat jinak už dávno není důvodem ke schovávání. Obzvláště když se se svým handicapem dokážete vypořádat podobně originálně, jako to udělal americký student z New Yorku.

Neobvyklá mateřská znaménka nejsou nic, za co byste se měli stydět! To nám aspoň dokazují další a další jedinci, kteří jdou s kůží na trh a své kožní defekty namísto úzkostlivého schovávání staví na odiv.

Naposledy jsme tu měli profesionální kanadskou tanečnici s obřím znaménkem na tváři, která odmítá podstoupit plastickou operaci a na své znaménko je pyšná.

Rozbořit tabu se rozhodl také pětadvacetiletý student z New Yorku. Na internetu vyvěsil fotky své pravé paže, která je celá pokrytá pigmentovými skvrnami. Jacob, jak zní mužovo jméno, se ale rozhodl pro opravdu originální způsob, jak se s anomálií na těle vypořádat. Velké fleky si totiž obtáhl propiskou a na ruce si tak vykreslil mapu!

Mateřské znaménko rázem vypadá jako efektní kérka, která budí spíš závist než posměch.

Jacob se nicméně nechal slyšet, že si se znaménkem v životě hodně vytrpěl a dlouho mu trvalo, než se s ním naučil žít. Kožní vada ho zároveň naučila pohlížet jinak i na ostatní a nesoudit je na první pohled. Pro ostatní postižené má poté následující vzkaz: „Vaše mateřské znaménko vás definuje jenom tolik, kolik mu dovolíte.“

Související články

Další články