Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

American Horror Story Hotel: Lady Gaga souloží první ligu

Lady Gaga je v seriálu úchvatná.
Zdroj: facebook.com
Kontroverzní zpěvačka Lady Gaga (29) o sobě zase dala jednou vědět. A pokud si myslíte, že svlékáním nebo zrůdným videoklipem, jste na omylu. Tentokrát se ukázala světu jako herečka. A světe, div se. Opravdu jí to jde.

Lady Gaga naprosto exceluje v seriálu American Horror Story Hotel jako hraběnka. Pátá série seriálu zavítá do prostředí tajemného hotelu Cortez. John Lowe tam vyšetřuje řetězec různých vražd v Los Angeles. Tajemný tip ho odkáže do hotelu Cortez, ve kterém bydlí lidé z různých prostředí. Někteří ale nahánějí strach.

Lady Gaga má zde velkou roli, na kterou se opravdu těšila a pečlivě připravovala. Je svůdná, nechutná, úchylná, pořád s někým souloží a někoho zabíjí. Je chladná i milující. Motá se kolem ní mnoho krásných mužů. Užijete si spoustu žhavých scén a uvidíte ji v těch nejsmyslnějších polohách. A vypadá dokonale. Jako herečka je naprosto skvělá.

Zpěvačka je jako herečka naprosto okouzlující a v seriálu je největším objevem vůbec. Lady Gaga chce prý dělat něco úplně nového. Něco inspirujícího. A podle všeho se rozhodla jít správnou cestou. Na svém kontě už má roli ve filmu Roberta Rodrigueze Machete Kills.

Související články

Další články