Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Američan (30) chtěl stále bydlet v pokojíčku v domě svých rodičů: Ti ho poslali před soud

Zdroj: youtube
Třicetiletý Michael Rotondo z New Yorku se odmítal odstěhovat od svých rodičů, kde žil ve svém dětském pokojíčku. Jeho rodiče ho po několika výzvách, aby dům opustil, nakonec zažalovali. Dospělý chlap si tak utrhl pořádnou ostudu a svou maminku a tatínka také pořádně ztrapnil.

Michael Rotondo se do newyorského domu svých rodičů vrátil v roce 2010. Muž však dlouhá léta vůbec nepřispíval na chod domácnosti a v domě nic nedělal. Ve svých letech se nechal živit od rodičů, a dokonce mu i uklízeli jako sluhové. Rodiče si nakonec řekli dost a na svého syna podali trestní oznámení.

Otec několikrát mluvil se svou chotí, jak Michaela donutit, aby platil nájem. Dokonce mu napsali dva dopisy ohledně jeho odstěhování se z rodinného domu.

Druhý dopis byl dokonce připraven po poradě s právníkem, kde mu nakázali opustit dům do dvou týdnů. ,,Vzhledem k tomu, že syn neplatil nic, nemá žádné právo pobývat v domě. Byl tam jen hostem," uvedli do psaní.

Vzpurný syn však na dopisy nereagoval a dál obýval svůj pokojík. Rodiče to naštvalo a rozhodli se učinit poslední krok. Obrátili se proto na soud. Rotondo se dokonce u soudu bránil, že má naprosté právo v domě bydlet minimálně půl roku, protože zatím není schopen se uživit sám. Soudce toto tvrzení považoval za zcela směšné!

Jeho matka mu v minulosti nabízela peníze do jeho začátků v životě. Chtěla i pomoci s hledáním bytu. Tuto nabídku Michael nepřijal.

Soud dal nakonec za pravdu rodičům a nezodpovědnému synovi nařídil opustit dům do jednoho měsíce. I přesto, že si třicetiletý syn ušil pořádnou ostudu, hodlá se odvolat.

Související články

Další články