Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Amélie Pokorná slaví 17: Dcera Lucie Zedníčkové má z obou rodičů kousek

Lucie Zedníčková se svou půvabnou dcerou Amálií, která se také věnuje herectví.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Podoba

Krásná dcera herečky Lucie Zedníčkové (52) a producenta Vítka Pokorného (56) Amélie roste jako z vody a 8. listopadu slaví již sedmnácté narozeniny. Jak se v průběhu let změnila?

Česká herečka Lucie Zedníčková, která zazářila třeba ve kultovních filmech Kouř nebo Saturnin, se s dcerou Amélií ukazuje na veřejnosti často. Není ani divu, že i sama Amélie kráčí v maminčiných šlépějích. Stihla si už zahrát v mnoha seriálech a několika filmech, jako jsou Pojišťovna štěstí, Sestřičky, Krejzovi nebo v pohádce V peřině.

Její otec je producent, scénárista, režisér a spolumajitel společnosti Joy Department Vít Pokorný. Lucie Zedníčková byla s Pokorným patnáct let a spolu mají ještě syna Mikuláše, jenže poté manžela opustila a zamilovala se do kolegy Patrika Štěpána.

Amélie má přítele

Amélie má na sociálních sítích slušný zástup fanoušků. Sdílí tam jak fotografie ze svého osobního života, tak i snímky od profesionálních fotografů, kde pózuje jako modelka. Lidé se v komentářích nemohou shodnout, komu je dcera více podobná, zda otci, anebo mamince.

V poslední době se však Amélie více než po boku své maminky objevuje vedle přítele. V srpnu tohoto roku se společně objevili na letní párty televize Prima. „Známe se už déle, chodili jsme spolu čtyři roky na gympl, takže se známe ze školy,” nechala se slyšet před časem Amélie.

Související články

Další články