Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Amco v klipu zatočil se zlatokopkami: S novou písní pohltil aplikaci TikTok

+ Dalších 9 fotografií
Pětadvacetiletý umělec Amco pustil před Vánoci do světa singl s názvem Když jsem tě viděl, který si okamžitě získal oblibu u jeho fanoušků na všech možných sociálních sítích, zejména na platformě Tik Tok. Nyní k němu vydává ve spolupráci s režisérem Petrem Zoubkem videoklip s nečekaným koncem.

Marek Lazarovski, známý jako AMCO, je český rapper a zpěvák, který začínal jako kytarista v několika kapelových projektech rock-funkového žánru, a to už od svých dvanácti let. Jako zpěvák a rapper o sobě dal poprvé vědět v roce 2014 singlem Bubble Sh*t, rok na to vydal EP Almost Mo, z kterého jsou songy jako Lásku dáš, lásku dostaneš a Nikdo nezkazí náš den. Jeho doposud nejúspěšnějším singlem je Zombie, který má na YouTube téměř tři miliony zhlédnutí.

Láska k hudbě

Amca přivedl k muzice skautský tábor, na kterém jako malý trávil prázdniny, hra na kytaru u ohně v něm probudila lásku k hudbě a příběhům, které písně vyjadřovaly. Jeho nejnovější singl Když jsem tě viděl je o zlatokopkách, na které zpěvák ve svém životě naštěstí nenatrefil, ale jak říká, jeho kamarádi takové štěstí neměli.

„Není to jen song o ždímání peněz z toho druhého, ale i o vysávání energie. Někteří lidé jsou přímo pijavice a člověk pak zjistí, že je naprosto prázdný a vyčerpaný. Je potřeba si to uvědomit co nejdříve a takový vztah ukončit,“ říká Amco.

Mladé píseň baví

Singl Když jsem tě viděl se těší neuvěřitelné oblibě i na sociální síti Tik Tok.
„Mám radost, když vidím, jak to lidi baví. Na Tik Toku má singl už neskutečných dvanáct tisíc videí s verzemi od fanoušků.“

Související články

Další články