Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

AMCO a Celeste Buckingham představují nový letní hit: JSEM DO TEBE

AMCO a Celeste Buckingham představují nový letní hit: JSEM DO TEBE
Zdroj: youtube.com
Hudba
Nové československé spojení je tady! AMCO, jehož song V hlavě mám brouky se stal letošní virální jedničkou na TikToku a týdny se držel v trendech na YouTube, a Celeste Buckingham představují song JSEM DO TEBE. Pohodový letní hit, který je součástí vydané desky Vítej doma, vznikl za jednu „session“ ve studiu a jen za první dva dny si prorazil cestu na YouTube mezi trendy!

"Song s Celeste Buckingham je pro mě další splněný sen v hudební kariéře. Už jako teenager jsem její songy slyšel z rádia a moje máma je ráda pouštěla při cestě v autě. Pamatuji si, když jsem slyšel poprvé její singl Run Run Run, nedokázal jsem pochopit, že je to slovenská autorka," říká AMCO o spolupráci s Celeste, která si získala jeho uznání jak v textařině, tak svou dlouholetou hudební úrovní.

Pozoruhodné je, že píseň Jsem do tebe vznikla doslova za jednu "session" ve studiu. Hudební produkce neboli beat byl předem připravený a na obou hudebnících závisela textace songu. "Text vznikl v průběhu osmi hodin a nejzásadnější byl pro nás refrén, s kterým mi nejvíc pomohla Celeste. Byla to skvělá příležitost vidět a učit se od tak nadané textařky. Byl to pro mě zásadní moment, který mi hodně dal," přiblížil AMCO atmosféru vzniku songu.

Zatímco o textu bylo od začátku jasno, budoucnost videoklipu nebyla vůbec jistá. AMCO ale rád naslouchá svým fanouškům a ti streamováním nového alba Vítej doma, kde singl také figuruje, rozhodli, že si jednoznačně svůj obraz zaslouží. Videoklip vznikl za neuvěřitelné čtyři a půl hodiny a jeho příprava zabrala tři dny. "Jednou takhle v pátek jsem si řekl, že bychom to mohli natočit a další úterý se tak stalo. Videoklip je o partě kamarádů, co si užívají letní den. Nechtěl jsem nic složitého, a nakonec si myslím, že nám to krásně vyšlo."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy