Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Amber Heard zažívá těžké chvíle: Po dohadech s exmanželem Deppem řeší úmrtí maminky

Amber Heard zažívá těžké chvíle: Po dohadech s exmanželem Deppem řeší úmrtí maminky
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia / IG: @amberheard
+ Dalších 9 fotografií
bolest
Herečka Amber Heard (34) musí řešit nejen válku s exmanželem Johnnym Deppem (56), ale teď i smrt v rodině. Na svém Instagramu zveřejnila dojemný a bolestný příspěvek o tom, že jí zemřela maminka Paige (†64). A stejně tak to zasáhlo i její sestru Whit. To, co Amber o mamince napsala, bylo opravdu krásné...

Složité období

Smrt v rodině je vždy velmi smutná a těžko se s ní srovnává. A smrt rodičů je mnohdy opravdu těžká. To v současné době zažívá herečka Amber Heard a její sestra. Amber se musí po rozvodu se světoznámým hercem Johnnym Deppem potýkat s dohady a dokazováním pravdy. Na to teď jistě nebude mít náladu a ani čas.

"Mám zlomené srdce a jsem zničená ztrátou mé maminky Paige Heard Opustila nás příliš brzy a zanechala po sobě vzpomínky na svou krásnou a jemnou duši. Bude nám všem moc chybět. Její neochvějné a otevřené srdce z ní dělalo tu nejkrásnější ženu, kterou znám. Je těžké si to představit a ještě těžší to říct, ale mám obrovské štěstí, že jsem byla její dcerou," píše Amber bolestný vzkaz.

Vzpomínky na maminku

"Tohle je neuvěřitelně složitá doba, ale připomíná mi to to, co nás všechny přežije. Láska. Laskavost, podpora a štědrost, to jsme s mou sestrou Whit Heard dostaly od rodiny a přátel a to nás zachraňuje," poděkovala Amber. Se svou sestrou sdílely fotky z dob, kdy byly ještě malé, a přidaly i snímky, kde je s nimi maminka v posledních letech.

Příčina smrti jejich maminky je neznámá. Upřímnou soustrast vyjádřily i známé tváře jako Cara Delevingne nebo Andie MacDowell. Poslední selfie, které Amber sdílela, bylo z Mezinárodního dne žen, kde byla vyfocená ona, Whit i maminka Paige. Whit na svém profilu napsala text v podobném duchu a vyzvala všechny, aby zavolali své mamince a řekli jí, že ji milují.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy