Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Amber Heard žaluje Johnnyho Deppa za domácí násilí. Ukázala rozbitý obličej

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Amber Heard (30) požádala o rozvod s hercem Johnnym Deppem (52) a všem už je teď jasné proč. Obvinila ho totiž z domácího násilí a požádala soud, aby mu nařídil se k ní nepřibližovat. Jako důkaz ukázala fotografii, jak ji herec zbil.

Amber Heard už zřejmě se stárnoucím fešákem došla trpělivost. Po pěti letech vztahu požádala o rozvod a obvinila herce z domácího násilí. Podle serveru TMZ přišla k soudu se svojí právničkou a ukázala fotografii podlitin a monokl, který jí měl Depp udělat. Na jednom snímku má Amber pohmožděninu kolem oka. Ta prý vznikla tak, že po ní Depp hodil mobilní telefon.

Celý incident se odehrál minulou sobotu. Na místo musela dokonce přijet i policie, před kterou Depp utekl Amber uvedla, že byl opilý a pod vlivem drog. Herec jí za mlčení údajně nabízel peníze, ona se ale podplatit nenechala a raději požádala o rozvod.

Depp a Heard se dali dohromady v roce 2011 při natáčení filmu Rumový deník, po rozchodu s Vanessou Paradis, se kterou žil Depp 14 let. Svatbu měli loni v únoru. Jejich láska jim tak vydržela pouze pět let. Rozvod to bude zřejmě velmi drahý. Johnny prý už informoval svého právníka, aby se postaral o to, aby z jeho majetku 400 milionů dolarů a soukromého ostrova na Bahamách nedostala nic

Související články

Další články