Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Amber Heard slaví 34: Nejkrásnější fotky ženy, která málem zničila Johnnyho Deppa

Amber Heard slaví 34: Nejkrásnější fotky ženy, která málem zničila Johnnyho Deppa
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Herečka Amber Heard, která je mnohem více než z filmů známá jako ta, která obvinila Johnnyho Deppa (56) z domácího násilí, slaví 34. narozeniny. Ačkoliv podle fanoušků herce je Amber potvora, která zlomila jeho duši a málem zničila jeho kariéru, nedá se jí upřít, že je skutečně krásná. Podívejte se na její nejhezčí fotky.

Amber Heard je poměrně úspěšná herečka, která má na svém kontě spoustu rolí v mnoha snímcích či seriálech, mezi nimi i ve filmu Aquaman, který se koncem roku 2018 stal hitem kin. Mnohem víc než její herecké schopnosti ale veřejnost zajímají její soudní tahanice s Johnnym Deppem (56).

Johnny a Amber se vzali v roce 2015 a roku 2017 následoval ostře sledovaný rozvod. Herečka se rozhodla svého už bývalého muže obvinit z domácího násilí. Jejím slovům zprvu spousta lidí věřila, dokonce se traduje, že ho tato tvrzení připravila o jistotu v roli Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku, kterého hrál dlouhá léta.

Depp si nenechal nic líbit a poskytl soudu nahrávky, z nichž je jasné, že slova Amber nejsou pravdivá. Navíc ji obvinil z toho, že vykonala potřebu v jeho posteli. Trvalo to ale nějakou chvíli, než se začal bránit, tahanice stále pokračují a na Johnnym se stres nepochybně podepsal.

Svůdná potvora

Jakkoliv si mohla Amber Heard veškerá obvinění proti Deppovi vymyslet, musí se jí nechat, že je to skutečně krásná žena. Od rozvodu se slavným hercem jejím přednostem podlehla už spousta mužů i žen. Podívejte se do galerie na nejžhavější fotky ženy, která se dá popsat slovy svůdná potvora.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy