Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Amber Heard na mizině: Po prohraném soudu musela prodat dům

Amber Heard prodala své rozlehlé sídlo v Kalifornii.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Majetek

Zdá se, že herečka Amber Heard (36) musí po prohraném soudu s bývalým mužem Johnnym Deppem (59) začít pořádně šetřit. Nejenže ji paparazziové nedávno zahlédli v obchodním řetězci TJ Maxx, nabízejícím zboží za výhodné ceny, ale nyní prodala i svůj dům v Yucca Valley v Californii. Jak informoval web TMZ, sídlo se prodalo za více než milion dolarů. 

Herečka Amber Heard rozprodává majetek. Alespoň to tak vypadá. Jak informoval zahraniční web TMZ, Heard se zbavila rozlehlé nemovitosti v Yucca Valley v Kalifornii, a to za 1,1 milionu dolarů.

Nemovitost koupila před třemi lety za 570 tisíc dolarů, ovšem po koronavirové pandemii ceny nemovitostí vzrostly. Dům obsahuje tři ložnice, tři koupelny a také garáž pro tři auta. Na pozemku v zadní části domu se nachází most, který vede až k horskému altánku.

Deppovi dluží nemalé peníze

I přes částku, kterou za dům získala, ale stále nemá na zaplacení dlužné částky po prohraném soudu s bývalým mužem Johnnym Deppem. Tomu totiž podle rozhodnutí soudu dluží 8,3 milionu dolarů. Amber se však proti rozsudku snaží odvolat. Její právníci již dříve řekli, že si to herečka nemůže dovolit zaplatit.

Do dnešních dnl však není jisté, jestli bude Amber částku Deppovi skutečně splácet, protože se Depp krátce po rozsudku nechal slyšet, že jemu šlo hlavně o očištění svého jména, jak napsal National Post.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy