Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Amber Heard je všem pro smích: Tohle jsou nejvtipnější koláže, které během sporu s Deppem vznikly!

Amber Heard vs Johnny Depp: Lidé vytvářejí vtipné koláře!
Zdroj: Instagram Daniel Radcliffe, profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Vtipy

Herečka Amber Heard (36) prohrála soud se svým bývalým mužem Johnnym Deppem (58) a nyní mu bude muset zaplatit odškodné ve výši 10,4 milionu dolarů. Tolik peněz však Amber nemá, jelikož její jmění je odhadováno mezi 2,5 až 8 milionů dolarů. Kromě prohry se jí dostalo i potupy na sociálních sítích. Už během procesu začaly kolovat vtipné obrázky, které si dělají z herečky legraci a vyzdvihují Deppa. Po vynesení rozsudku se množství legračních koláží ještě zvýšilo. V galerii se podívejte na ty nejlepší!

Soudní spor mezi bývalými manželi Johnnym Deppem a Amber Heard byl velmi medializovaný. Během procesu zaznělo v soudní síni množství šokujících detailů z jejich společného soužití, když ještě byli manželé.

Rozebíraly se monokly Amber Heard, které prý měla mít, protože ji Johnny uhodil, Deppův kousek prstu, který nalezl kuchař v kuchyni, i to, jak měla Amber vykonat potřebu do jeho postele. Ty nejklíčovější momenty z procesu shrnul web eXtra.cz v tomto článku.

Heard měla Deppa pomluvit

Porota nakonec rozhodla ve prospěch Deppa, který v procesu zvítězil, jak před pár dny informoval web CNN. Jen v jednom bodě dala porota za pravdu Amber, a to když měl Deppův obhájce nevhodné poznámky k Amber Heard. Herec tak musí své bývalé ženě zaplatit 2 miliony dolarů, zatímco ona 10,4 milionu dolarů.

Depp přitom původně zažaloval svou bývalou manželku o 50 milionů dolarů (tj. 1 129 950 000 korun), protože ho podle jeho slov pomlouvala v článku, který byl zveřejněn v The Washington Post v prosinci 2018.

Amber středem pozornosti

Na sociálních sítích se již během soudu začaly objevovat vtipné koláže, které si dělaly legraci převážně z Amber. Představitel Jacka Spparowa byl naopak na mnoha obrázcích vyobrazován jako hrdina celého procesu.

V galerii se nyní můžete podívat na ty nejlepší!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy