Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Amatenatota aneb šinkanzen se řítí Českem!

Nejvýhodnější rychlá půjčka v Česku.
Zdroj: Oficiální zdroj
Tuhle reklamu prostě nejde přehlédnout. Japonská půjčka vtrhla do Česka. Co to vlastně je a proč je Japonská?

Japonská půjčka je takzvaná rychlá půjčka neboli půjčka před výplatou. Když potřebujete peníze na pár dní, na týden nebo na měsíc, je to ideální řešení. Ale pozor, půjčky tohoto typu jsou obvykle extrémně drahé. Půjčíte si pět tisíc na 30 dní a vracíte 6 nebo šest a půl tisíce. A to rozhodně není málo.

Nejvýhodnější rychlá půjčka v Česku

Japonská půjčka je naproti tomu až překvapivě výhodná. Snaží se tak přinést Čechům možnost, jak si rychle, levně a hlavně bezpečně půjčit peníze na pár dní. Princip je jednoduchý: půjčit si můžete až 15 000 korun, přičemž za půjčení každé jedné tisícovky na třicet dní zaplatíte 33 korun. Pokud si Japonskou půjčku vezmete úplně poprvé a splatíte ji do 14 dní, pak nebudete platit dokonce ani základní poplatek za půjčení – a půjčku dostanete zdarma.

Klienti, kteří už alespoň jednu Japonskou půjčku měli, si mohou půjčit až 15 000 korun. Pro klienty, kteří splatí i tuto půjčku, je pak připraveno až 50 000 korun na 1 rok.

Japonská půjčka se prý inspirovala v Japonsku. Je malá jako bonsaj, rychlá jako šinkanzen a moderní jako celé Japonsko.

Žádné papíry, možnost získat peníze už do 10 minut

Japonská půjčka je tak jednoduchá, že už to snad ani jednodušší být nemůže. Žádost o půjčku vyřídíte kompletně on-line na webu www.JaponskaPujcka.cz. Pokud si žádost vyřídíte přes den, můžete mít peníze už do 10 minut.

Související články

Další články