Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Amandě z Melrose Place opět hráblo: Předávkovala se a skončila v nemocnici

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Heather Locklear (56) je známá především ze slavného seriálu Melrose Place, kde si zahrála půvabnou Amandu. To už však dávno neplatí a s herečkou to jde pěkně z kopce. Před pár dny byla dána do vazby kvůli napadení policisty, ihned poté, co ji však propustili z vazby, udělala další šílenou věc. Co se s bývalou hvězdičkou stalo?

Amanda z Melrose Place není psychicky v pořádku. Dočista se pomátla a přišla o rozum. Dříve půvabná žena si sahá na samé dno a dělá jeden průser za druhým.

Minulý týden vyhrožovala, že se zabije a skončila tak v psychiatrické léčebně. Z té byla následně propuštěna. V té době už byla od února 2018 v podmínce za napadení svého přítele, který ji v té době údajně měl podvést.

Před dvěma dny však na ni její vlastní rodina zavolala policii, když se opět pomátla, chtěla si sáhnout na život a byla agresivní. Heather dokonce napadla i samotného policistu a byla zatčena.

Po pár dnech byla propuštěna z vazby na kauci, která se vyšplhala na neuvěřitelnou sumu 20 tisíc dolarů. Při odjezdu vypadala velmi hrozivě a snažila se zakrýt si tvář.

Jen po několika hodinách od propuštění se však herečka pokusila předávkovat a byla odvezena do nemocnice. Nyní je hospitalizována a uvidí se, jak to se slavnou Amandou z Melrose Place nakonec dopadne.

Mohlo by vás zajímat

Další články