Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Amanda ze seriálu Melrose Place se pomátla! Chtěla se zastřelit a napadla vlastní rodiče!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Heather Locklear (56) se proslavila hlavně díky seriálům a mnoho z vás ji zná hlavně z Melrose Place, kde hrála mrchu Amandu. V pátek byla přijata do nemocnice poté, co vyhrožovala, že se zastřelí. Celá aféra vznikla kvůli údajné nevěře jejího snoubence Chrise Heissera.

Známá americká herečka Heather Locklear má svá nejlepší léta už dávno za sebou. Bývalá hvězda seriálu Melrose Place zřejmě není psychicky zcela v pořádku, informovaly zahraniční weby. Herečka měla vyhrožovat zastřelením se, udeřit vlastního otce a dokonce škrtit matku poté, co se jí snažili pomoct a rozmluvit jí střelbu.

Právě její matka Diane Locklear přivolala pomoc. Herečka zřejmě psychicky trpí už delší dobu, jelikož pouze před měsícem byla obviněna z napadení svého snoubence Chrisa Heissera, který měl hrát roli v tomhle posledním sebevražedném excesu, a to tak, že mu Heather měla přijít na nevěru.

Podle webu dailymail.com zdroje prohlašují, že Heisserova a Locklearova rodina se obávají, že možná došlo k recidivě právě kvůli návratu k alkoholu, se kterým měla herečka už v minulosti problém a ze kterého se již několikrát léčila.

Související články

Další články