Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Amanda Seyfried není žádná puritánka: Z telefonu krásky unikly velmi odvážné fotky

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Kdo by to do ní řekl? Ve svých filmech obvykle vypadala Amanda Seyfried jako naivní blondýnka, která nikdy neviděla muže. Opak je ale pravdou. Ve skutečnosti je to pěkná nestyda, která se nezdráhá pózovat na odvážných snímcích. Ty by zřejmě nikdy nespatřily světlo světa, kdyby nebylo šikovného hackera, kvůli kterému si nyní křehká blondýnka dává na své soukromí setsakramentský pozor.

Amandu Seyfried každý zná například z muzikálu Mamma Mia, komedie Méďa, hororu Bacha, kouše a dalších filmů. Od té doby, co rozjela svou hereckou kariéru, se jí nápadníci jen hrnou. Umí se tvářit jako nevinná dívka, ale ve skutečnosti je opak pravdou. V jejím telefonu se skrývaly snímky, za které se dnes nejspíš proklíná, svou minulost však nesmaže a peprné fotografie už navždy zůstanou světu přístupné.

Jen málokdo může zapomenout na měsíce, během kterých se skupina šikovných hackerů nabourávala do telefonů celebrit. Hanbou se po zveřejnění svých nahých fotek propadaly do země například Britney Spears, Mila Kunis, Emma Watson a Jennifer Lawrence. Nepochybně největší škody hackeři způsobili modelce Bar Refaeli, která si na ukradených snímcích strkala kulmu do zadku. I Amanda Seyfried však patřila mezi ty hvězdy, které toho ukázaly až moc.

Některé peprné fotky vytvořila Amanda sama, na jiných ji zachytil její bývalý přítel Justin Long. Zatímco pár pouze jemně odvážných snímků, na kterých je například v tangách, zřejmě nikoho moc nezaujalo, fotky, na kterých stojí nahá ve sprše se spodním prádlem na hlavě, už byly o něco zajímavější. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články