Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Amanda Seyfried se stala podruhé maminkou: Hvězda filmu Mamma Mia! těhotenství utajila

Amanda Seyfried se stala podruhé maminkou: Hvězda filmu Mamma Mia! těhotenství utajila
Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 9 fotografií
porod
Herečka Amanda Seyfried (34), známá především z filmu Mamma Mia!, se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámila společně s manželem Thomasem Sadoskim (44) na sociálních sítích. Rozkošný chlapeček je jejich druhým potomkem, doma ho nyní rozmazluje starší sestřička Nina.

Amanda Seyfried, známá z filmů jako Mamma Mia!, Méďa 2 či Protivný sprostý holky, se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámila na sociálních sítích, kam přidala rozkošnou fotku malého synka.

Otcem novorozeného chlapečka není nikdo jiný než Amandin manžel Thomas Sadoski, kterého si vzala v březnu roku 2017 a téhož měsíce se páru narodila dcera Nina. Tu manželé ukazují jen minimálně a veřejnosti nenechávají nahlédnout jí do obličeje.

Oznámení narození druhého dítěte herci spojili s prosbou o přispění organizaci, jež zajišťuje například jídlo či lékařskou péči dětem, které byly zasaženy válkou.

Utajení

Pohledné herečce a jejímu muži se podařilo těhotenství do poslední chvíle utajit a nikdo kromě jejich blízkých tak netušil, že se jim narodí druhé děťátko. Po prvorozené holčičce se Amanda a Thomas dočkali vytouženého syna, jméno chlapečka nicméně neprozradili.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy