Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Amanda Bynes slaví 34. narozeniny: Bývalou dětskou hvězdu drogy změnily k nepoznání

Amanda Bynes slaví 34. narozeniny: Bývalou dětskou hvězdu drogy změnily k nepoznání
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Dětská hvězda Amanda Bynes slaví 34. narozeniny. Bývalá herečka, která si kariéru i život zničila závislostí na drogách a alkoholu, má být údajně už vyléčená, dodnes ji ale trápí psychické problémy. Ty se ještě zhoršily poté, co otěhotněla. Byla totiž zbavená svéprávnosti a s péčí o dítě jí mají pomáhat její rodiče, jejichž život se kvůli dceři změnil v jízdu na divoké horské dráze.

Amanda Bynes byla na počátku tisíciletí velmi oblíbenou herečkou. Byla obsazována do hlavních rolí ve filmech pro teenagery a měla i vlastní sitcom. Tíhu slávy však neunesla a uchýlila se k užívání drog a nadměrnému pití alkoholu. Tyto závislosti z ní udělaly úplně jiného člověka.

Slibně nastartovanou kariéru Amanda zahodila pro drogy a alkohol, kterými se nechala doslova pohltit. Následně putovala z léčebny do léčebny, dlouhá léta jí ale nemohl nikdo pomoct. Závislosti u ní navíc vedly i k psychickým problémům, které ji trápí dodnes.

V nedávné době bývalá dětská hvězda oznámila, že je zasnoubená. Jako člověk zbavený svéprávnosti se však bez souhlasu rodičů nemůže vdát. A aby toho nebylo málo, na Instagramu oznámila, že je těhotná. Ani o dítě se sama starat nemůže, s péčí jí musí pomáhat rodiče.

Problémy

Poté, co zjistila, že je těhotná, začala Amanda podle amerických webů dělat velké problémy. Chce se pustit do boje za svou svéprávnost, osamostatnit se a o miminko se starat sama se svým přítelem Paulem Michaelem. Rodiče, kteří ví, jak labilní jejich dcera je, jsou ale zásadně proti.

Podívejte se do galerie, jak šel čas s Amandou Bynes. Z dětské hvězdy se stala narkomankou a alkoholičkou, dnes je z ní údajně vyléčená, avšak stále velmi podivně vypadající žena.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy