Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Amanda Bynes si znetvořila obličej: Nechala si vytetovat příšernost, není v tom ale sama

Amanda Bynes si znetvořila obličej: Nechala si vytetovat příšernost, není v tom ale sama
Zdroj: archiv Amanda Bynes
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Hrůza
Někdejší filmová hvězda Amanda Bynes (33) nepřestává šokovat. Když zrovna neexperimentuje s účesy, tak si nechá zohyzdit obličej. Na tvář si nechala vytetovat opravdu příšerné tetování. Není ale zdaleka jediná celebrita, která si zasáhla do obličeje.

Amanda Bynes byla kdysi velmi oblíbenou herečkou obzvlášť pak u puberťáků. Zahrála si v největších filmových hitech, jako například Co ta holka chce nebo Královna ročníku. Jenže jak její hvězda stoupala vzhůru, společně se slávou přišly i problémy.

Nenapravitelná Amanda

Jako řada jiných dětských hvězd tak ani ona neunesla popularitu v tak nízkém věku. Naprosto propadla drogám a alkoholu. Dokonce byla zavřená v léčebně a vypadalo to, že se z toho snad nikdy nevyhrabe. Přišel ale zlom a Amanda se vzpamatovala. Tedy alespoň to tak vypadalo. Po propuštění z léčebny naprosto změnila image Obarvila si vlasy narůžovo a nechala si propíchnout nos.

Kdysi oblíbená herečka ví, jak na sebe strhnout pozornost. Nyní se jí opět podařilo všechny šokovat na plné čáře. Nechala si totiž vytetovat na tvář cosi zvláštního. Zřejmě se mělo jednat o srdéčko, ale pokus se nejspíš nevydařil tak, jak měl. Amandinu tvář nyní "zdobí" odpornost, na kterou se můžete podívat ve fotogalerii. Co ji k tomu asi vedlo?

Není v tom sama

Amanda ovšem není zdaleka jediná celebrita, která se rozhodla zasáhnout si do obličeje. Nechat si potetovat obličej se stává v dnešní době nepostradatelným trendem. Čím dál více lidí chce mít tvář obohacenou o tetování.

V showbyznysu nemusíme hledat dlouho, abychom někoho s tetováním na obličeji našli. Například před nedávnem všechny zaskočil syn modelky Cindy Crawford. Presley Gerber si nechal na pravou tvář vytetovat nápis "misunderstood", čímž chtěl vyjádřit, jak moc se cítí nepochopený. Kdo další z celebrit si nechal potetovat obličej, zjistíte ve fotogalerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy