Amanda Bynes se snaží odrazit ze dna: Padlá hvězda zhubla skoro dvacet kilo, začala velkou proměnu
Zapomenutá hvězda Disney filmů Amanda Bynes (40) jde do sebe. Herečka byla zachycena zahraničními fotografy na ulici v Hollywoodu, jak nastupuje do svého auta. Je vidět, že Amanda prošla opět velkou proměnou. Tentokrát ale nejde o změnu k horšímu, nýbrž naopak. Bynes se pomalu, , ale jistě vrací do formy. Škoda, že při hubnutí ani nehnula brvou. Podle webu Daily Mail totiž shazuje váhu pomocí známého léku.
Pokud někdo okusil tíhu šoubyznysu, tak je to Amanda Bynes. Herečka známá z romantických komedií, před pár lety podlehla drogám a spadla až na samotné dno. Dříve to byla krásná hnědovláska, po které lačnil každý muž, nyní je z ní blondýnka s prázdným výrazem. Jak se ale zdá, poslední dobou se herečka opět snaží ze svého těžkého období vyhrabat nahoru.
Herečka zhubla téměř 20 kg
Amandu nyní zachytili zahraniční paparazzi v ulicích Hollywoodu, jak nakupuje v obchodu 7-Eleven. Následně v šedém overalu nastupuje do svého auta a vypadá o dost lépe, než jak ji známe. Herečka výrazně pohubla a začíná se opět dostávat do formy.
Jak se ale ukázalo, herečka při shazování váhy nehnula ani prstem. Jak informoval Daily Mail, Amanda užívá velice známý lék Ozempic, pomocí kterého zhubla téměř dvacet kilogramů. Aktuálně by tedy měla být na váze 62 kilogramů, jak uvedla její nutriční terapeutka Monica Partier. „Léky na hubnutí u Amandy skutečně fungují,“ dodala. Cílem Amandy Bynes je prý dostat se na váhu, jakou měla v pubertě.
Začátek jejího konce
Amanda Bynes se od roku 2012 potýkala se závislostmi. Poprvé se dostala do křížku se zákonem za řízení pod vlivem alkoholu. Poté následovaly další dopravní přestupky , například ujetí od nehody, což se postupně rozmazávalo v médiích. Z dětské hvězdy byla rázem kriminálnice. Asi nejtemnější období přišlo v roce 2013, kdy herečka ztratila kontrolu nad vším a totálně propadla drogám. Jednou z dalších jejích eskapád bylo zapálení příjezdové cesty souseda. Tenkrát skončila v psychiatrické léčebně na 72 hodin, jak uvádí web Trending American.
Náročný boj Xindla X s kily: Zachránily ho až injekce
Související články

Z dětské hvězdy po pád na dno. Amanda Bynes neunesla slávu. Zničily ji drogy

Smutné osudy dětský hvězd: Bynes a její boj s démony, bezdomovec Chase či oběť zneužívání Bell

Hvězda z filmu Co ta holka chce k nepoznání: Amanda Bynes propadla démonům, teď jde do sebe

Padlá dětská hvězda jde do sebe. Amanda Bynes chce zhubnout, pomáhá si ale chemickými látkami






























































