Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Amálčino království: Markéta Konvičková ukázala pokojíček pro malou princeznu a dojala se

Amálčino království: Markéta Konvičková ukázala pokojíček pro malou princeznu a dojala se
Zdroj: Markéta Konvičková archiv
+ Dalších 10 fotografií
mateřství
Oblíbená zpěvačka Markéta Konvičková (26) prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Nedávno se jí a jejímu partnerovi pilotu Renému (32) narodila rozkošná dcerka Amálka. Nedávno partneři dostavěli své hnízdečko lásky v Třinci a pyšná maminka nyní svým fanouškům ukázala dokonalý pokojíček malé Amálky.

Markéta Konvičková (26) se proslavila před jedenácti lety v pěvecké show SuperStar a od té doby patří mezi jedny z velmi oblíbených zpěvaček a na rozdíl od jiných účastníků se jí velmi daří.

V současné době se ale Markéta věnuje především dceři Amálce, se kterou jí pomáhá partner René a celá její rodina. Markéta Konvičková se svým fanouškům na sítích pravidelně svěřovala s tím, jak probíhalo těhotenství a teď, i jak probíhá mateřství.

Před pár dny se lidem svěřila s tím, že se nastěhovali do nové vilky v Třinci, kde budou partneři společně vychovávat roztomilou Amálku. Markéta je pyšná maminka, a tak se rozhodla, že věrným fanouškům ukáže i pokojíček její jediné dcery.

"Amálčino království. Přemýšlela jsem, co k těmto fotkám napsat, ale uznejte sami, výbavička prostě nepotřebuje komentář. Je to roztomilé, vkusné, Amálka se v tom cítí dobře a spí v noci jako dudek. Tak teď už jen okoupat a spát," napsala dojatá maminka k nově vybavenému pokojíčku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy