Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Alžířan obviněný z hromadného znásilnění učitelky v Praze může odjet domů

+ Další 3 fotografie
Učitelka tvrdí, že byla v Praze hromadně znásilněna skupinou Alžířanů. Mužům hrozí desetileté tresty. Jeden z Alžířanů byl propuštěn na kauci a může odjet z České republiky.

Pětatřicetiletá učitelka, která do Prahy přijela z Irska, tvrdí, že ji znásilnila skupina Alžířanů. "Cítila jsem, jak se na mně vyměňují. Moc jsem se bála. Byla jsem vyděšená, cítila jsem se odporně, jako že jsem hloupá, hrozně naštvaně. Myslela jsem si, že mě zabijí," popsala učitelka. Detaily k údajnému znásilnění jsme přinesli ZDE

Podle informací webu novinky.cz byl jeden z Alžířanů ve čtvrtek propuštěn z vazby, když jeho rodina složila kauci 600 000 korun. Jedná se o muže, kterého učitelka mezi skupinou násilníků nepoznala. Podle webu novinky.cz nemusel Alžířan složit slib, že neopustí Českou republiku. Soud dokonce naopak doporučil, aby odcestoval do rodné země, kde by byl pod dohledem svých starostlivých rodičů.

Případ se odehrál v noci z 1. na 2. dubna. Žena tvrdí, že s jedním z mužů měla sex dobrovolně. Pak se přidali agresivní kamarádi, které ale žena už odmítala. Šesti mužům hrozí desetiletý pobyt za mřížemi.

Související články

Další články