Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Alyssa Milano z Čarodějek si koronavirus vyžírá do dna: Už několik měsíců ji ničí příznaky

Příznaky koronaviru přetrvávaly u Alyssy Milano ještě dlouho po vyléčení.
Zdroj: archiv Alyssy Milano
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY
Alyssa Milano, která se proslavila jako Phoebe Halliwel z oblíbeného seriálu Čarodějky, slaví 48. narozeniny. Známá herečka si však tento rok prošla koronavirem a ten jí dal pořádně zabrat. Sama dokonce přiznala, že i skoro půl roku od nemoci se pořád cítí oslabená a není v takové formě, jako byla předtím.

Alyssa Milano se narodila v New Yorku a k herectví ji přivedla její chůva. Bylo to však trochu netradiční. Chůva totiž byla umělecky založená, a tak s sebou malou Alyssu vzala na konkurz do muzikálu na Broadwayi. Jenže zatímco chůvě se nezadařilo tak, jak chtěla, a odcházela s nepořízenou, tak sedmiletá Alyssa měla v kapse svou první roli.

Alyssa Milano v Čarodějkách

Dívenka si zahrála v muzikálu Annie a po jeho skončení se začala objevovat v reklamách. V desíti letech si zahrála v seriálu Who´s the Boss? a o dva roky později se objevila ve snímku Komando, kde hrála dceru Arnolda Schwarzeneggera

Na herecké scéně se jí dařilo. Dokonce usilovala i o roli v seriálu Beverly Hills 90210, kde však neuspěla. Štěstí se na ni ale usmálo při konkurzu na seriál Melrose Place a pak přišla její osudová role v seriálu Čarodějky, kde si zahrála po boku Shannen Doherty a Holly Marie Combs Na svém kontě má i několik zajímavých filmů, mezi něž patří například Neděle u Tiffanyho nebo Kluk mojí holky. U některých snímků byla zároveň i jejich producentkou.

Alyssa Milano měla koronavirus

Letos si však Alyssa Milano, která je šťastně vdaná za Davida Bugliariho, prožila těžké chvíle. Onemocněla totiž obávaným koronavirem „Nikdy jsem nebyla tak nemocná. Byl to velmi vysilující typ nemoci a zdálo se, že se to pohybuje celým mým tělem i myslí,“ prozradila herečka pro portál deseret.com.

„Dříve jsem si myslela, že je koranavirus respirační onemocnění, ovšem jde i do vašeho cévního systému a tím pádem ovlivňuje všechny aspekty vašeho těla, nejen vaše plíce,“ uvedla Milano.

To nejhorší už má za sebou, zdravá se ale ještě necítí. „Nikdy bych si nemyslela, že nemoc či virus bude dále pokračovat. Teď jsem pět měsíců venku a v některých dnech mám stále oslabující příznaky,“ dodala máma dvou dětí.

Milano, která má za sebou taky jeden rozvod s Cinjunem Tatem, se svěřila i s tím, jaké příznaky u ní nemoc měla. „Všechno mě bolelo. Ztratila jsem čich. Připadalo mi, jako by mi na hrudi seděl slon, nemohla jsem dýchat a ani v sobě udržet jídlo. Za dva týdny jsem zhubla čtyři kila. K tomu všemu jsem byla zmatená, měla jsem nízkou horečku a šílené bolesti hlavy,“ vzpomněla Alyssa.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy