Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Alyssa Milano z Čarodějek: Kolega mě znásilnil při natáčení

Alyssa Milano byla znásilněna.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
znásilnění
Americká herečka a producentka, kterou nejvíce proslavily seriály Čarodějky a Melrose Place, tvrdí, že byla znásilněna. Šestačtyřicetiletá Alyssa Milano, která je jednou z tváří kampaně MeToo, uvedla, že byla znásilněna v 90. letech svým hereckým kolegou. Dal jí prsty do intimní zóny, když běžela kamera.

Alyssa Milano tvrdí, že byla znásilněna v roce 1993, tehdy jí bylo pouhých 19 let. Nehezkou zkušenost popsala v show Sorry not Sorry. Alyssa uvedla, že se hodně angažuje v hnutí MeToo, ale mluvit o vlastní zkušenosti je vždy hodně vyčerpávající a bolestivé.

Při natáčení erotické scény muž využil její zranitelnosti. Dal jí ruku pod spodní prádlo a pokusil se jí vložit prsty do intimní zóny.

"Znásilnil mě, zatímco kamery běžely," uvedla slavná herečka. Prý pak plakala a byla otřesená. Později řešila s režisérem, zda celou věc předat policii k vyšetřování.

Herec byl podle její výpovědi o sedmnáct let starší. Alysa Milano jeho jméno nechce uvádět, ale dotyčný prý stále pracuje v zábavním průmyslu.

Alyssa se v Česku proslavila zejména rolí Phoebe v oblíbeném devadesátkovém seriálu Čarodějky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy