Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ALLAHU AKBAR! Tohle VIDEO sdílí jeden muslim za druhým. Islámský duchovní na ulici v Birminghamu totálně ztrapnil britského policistu

Kdo je vládcem ulice? Ten nejsilnější. Anebo také ten, kdo má pořádně ostrý jazyk. Muslimové se dobře baví na účet mladého britského policisty, který zkoušel něco řešit na ulici v Birminghamu. Pak raději odešel. A přívrženci islámského duchovního se mu smějí ještě dnes.

Velká Británie žije případem z Birminghamu, který ukazuje, kam sahá pravomoc policie a kde začíná pravomoc islámského práva.

Video začíná tím, že mladý policista se dostává do diskuze s mužem v tradičním islámském oděvu. Na duchovního si zřejmě někdo stěžoval. Jenže mladý policista nemá žádnou šanci cokoliv vyřešit. Je prostě překřičen duchovním a pak i davem.

Duchovní říká, že jeho bude posuzovat Alláh, a ne nějaký týpek v uniformě. „Myslíš, že se bojím? Nejsme teroristé, nejsme sebevražední atentátníci. Tady je svobodná země a můžeme si mluvit na veřejnosti,“ pořvává pěkně navztekaný muslim.

Na zoufalého policistu je smutný pohled. Jediné, co je na tomto klipu pozitivní, je barva jeho vestičky. Svítící zelená ostře kontrastuje se světem, kde policista nemá šanci cokoliv prosadit.

Klip končí tím, jak to vzdává a odchází. Králem ulice může být jen jeden.

Související články

Další články